У Кам'янець-Подільському ліцеї І-ІІІ ступенів «Славутинка» професор кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 Віталій Носов та курсант 3 курсу факультету № 4 Ярослав Єрьоменко провели заняття з питань кібергігієни для учнів 11-х класів. Вони ознайомили школярів із загальними правилами парольного захисту, а також провели вікторину. Протягом заходу його учасники жваво обговорювали життєві приклади, пов'язані з кібергігієною, та правила поведінки в різних ситуаціях.

Після вікторини було підведено підсумки та визначено лідерів.  Віталій Носов також запропонував подивитися відеозапис з корисною інформацією щодо створення безпечних паролів. Наприкінці заняття учням розповіли про Харківський національний університет внутрішніх справ, де вони можуть отримати сучасну затребувану професію кіберполіцейського.