Старша викладачка кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Софія Попова відвідала Львівський фаховий коледж спорту в межах проведення профорієнтаційної роботи. Викладачка розповіла про переваги навчання у ХНУВС, про важливість фізичної підготовки для майбутніх правоохоронців, про розвинену спортивну базу університету та увагу, що приділяється вишем щодо популяризації здорового способу життя та занять спортом серед молоді. Представниця університету ознайомила з напрямами підготовки та спеціальностями, які можна отримати за бюджетною та контрактною формами навчання й запросила молодь коледжу долучатися до онлайн-зустрічей, які постійно проводить університет для майбутніх вступників. Під час таких заходів можна поспілкуватися з керівництвом вишу, факультетів, поставити запитання, які цікавлять, більше дізнатися про ХНУВС, напрями підготовки й можливість отримати вищу освіту.