Завідувачка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ольга Гетманець разом із доцентами цієї ж кафедри Дар’єю Коробцовою та Вікторією Фурсою провели профорієнтаційну онлайн-зустріч із випускниками 11-х класів та директором Харківської гімназії № 65  Світланою Таршиною.

Майбутнім абітурієнтам розповіли про університет, ознайомили зі спеціальностями, які можна обрати, окреслили переваги здобуття вищої освіти за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» – перспективною і затребуваною на ринку праці в умовах сьогодення, а також єдиною, що готує фахівців для роботи у фінансових установах і фінансових службах підприємств та організацій різних форм власності. Представниці університету зазначили, що випускники цієї спеціальності впродовж навчання набувають управлінських та аналітичних навичок, отримують широкі можливості, щоб опанувати сучасну, престижну, цікаву і потрібну суспільству професію, а також запропонували взяти участь у науково-творчому конкурсі з фінансової безпеки та фінансових розслідувань «Фінансова абетка».

Наприкінці заходу учням відповіли на всі запитання щодо вступної кампанії та запросили на майбутні профорієнтаційні онлайн-зустрічі з керівництвом факультету № 6.

ВЗГ ХНУВС