Відділом соціально-гуманітарної роботи продовжується проведення екскурсій для здобувачів вищої освіти факультетів № 2 та № 3 виставкою «Українська революція 1917-1921 рр.: регіональний вимір», що представлена Українським інститутом національної пам’яті.

Фахівець відділення дозвілля Андрій Прохоров акцентує увагу курсантів на важливості розуміння історичних уроків українського державотворення, які набувають особливої цінності на сучасному етапі боротьби за незалежність і цілісність нашої держави. Ворог намагається фальсифікувати період визвольних змагань 1917-1921 рр., матеріали ж виставки демонструють, що за першої можливості по всій Україні відбувалися процеси політичного й культурного відродження. Боротьба і жертви, принесені на алтар української свободи, це найцінніші «інвестиції» у майбутнє, як і подвиги наших воїнів, які захищають Україну сьогодні. Пам’ятати про це – моральний обов’язок кожного громадянина.