Науково-педагогічний склад кафедри педагогіки та психології факультету № 3 продовжує здійснювати активну профорієнтаційну роботу. Професорка кафедри Наталя Мілорадова відвідала середню загальноосвітню школу № 2-гімназію в м. Трускавець Львівської області.

Професорка зустрілася з директором гімназії Романом Гудзеляком, розповіла про особливості навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ, надала детальну інформацію про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка курсантів і студентів, передала наочні профорієнтаційні матеріали, звернула увагу на  умови вступу в цьому році та запросила учнів і всіх бажаючих до онлайн-зустрічі із представниками ХНУВС, що відбудеться 8 лютого 2023 року.

ВЗГ ХНУВС