Професор кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Пчолкін та інспектор з режиму секретності Управління боротьби з наркозлочинністю в Черкаській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю НП України Поліна Мигаленко провели в режимі онлайн бінарне заняття із дисципліни «Основи оперативно-розшукової діяльності» для бакалаврів факультету № 6. Поліна Мигаленко розповіла про особливості проведення оперативно-розшукових заходів та негласних слідчих (розшукових) дій, передбачених ст. 271 КПК України «Контроль за вчиненням злочинів», акцентувала увагу на вимогах законодавчих актів щодо порядку проведення контрольованого постачання та оперативної закупівлі наркотичних засобів, відповіла на запитання студентів щодо особливостей засекречування та розсекречування матеріальних носіїв інформації, отриманих у ході ОРД. Доповідь викликала жвавий інтерес у присутніх.

ВЗГ ХНУВС