На адресу університету надійшов лист від Громадської організації “ВінницяДаунСиндром”, в якому висловлюється подяка представникам колективу вишу - проректору Сергію Бортнику, декану факультету № 2 Ігорю Назаренку, заступниці декана факультету Олені Сашуріній, працівникам Олексію Нестеренку, Миколі Нечаєву, Денису Гнилицькому, Сергію Клименку, курсантці Дар`ї Короткій та іншим курсантам факультету № 2 за турботливе ставлення до дітей з непростими долями. “Щиро дякуємо за бажання творити добро, за щедрість душі та розуміння, за гуманітарну й психологічну допомогу, - йдеться у листі. - Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Поки такі люди живуть і працюють - буде жити й процвітати наша Україна!”.