Завідувач кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Ольга Безпалова  під час підвищення кваліфікації патрульних поліцейських провела бінарне заняття на тему «Особливості несення служби поліцією у випадку введення правового режиму воєнного стану чи надзвичайного стану» за участі старшого інспектора з комунікації Харківського РУП № 2 ГУНП в Харківській області Сергія Резанова.

Під час навчального заняття було приділено увагу основним напрямам діяльності органів поліції щодо забезпечення прав громадян у період режиму воєнного стану, особливостям превентивної діяльності органів поліції в умовах воєнного стану, зокрема специфіці несення служби на блокпостах. Поліцейський поінформував про особливості взаємодії органів поліції з іншими суб’єктами  забезпечення публічної безпеки в умовах воєнного стану, а також звернув увагу на проблемні питання, пов’язані з діяльністю Національної поліції в умовах воєнного стану.

ВЗГ ХНУВС