14 лютого здобувачі вищої освіти першого курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ (куратор - Юлія Самойлова) привітали із Днем Святого Валентина учнів школи № 1 м. Суми, науково-педагогічний колектив філії, жителів та гостей міста.

Свято на честь Дня всіх закоханих прийшло до нас із західної культури. Це - день вшанування Святого Валентина, який з’єднував серця закоханих. Але, незважаючи на те, що це іноземне свято, воно дуже полюбилося нашому народові.

У цей день слова любові необов’язково дарувати лише своїй другій половинці, але й батькам, друзям, знайомим, усім тим, кому бажаєш щастя та кохання. Саме тому студенти кожному дарували теплі слова, побажання любові, а також «валентинку» - як символ любові та незмінний атрибут свята.

У тяжкий час для всієї країни, так важливо дарувати приємні емоції!

ВЗГ ХНУВС