Для студентів 1 курсу факультету № 6 доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко провела інтелектуальну гру «Україна романтична». Слухачі поглянули на багатство національної культури крізь призму романтичних сторінок суспільного життя українців.

Гра складалася з трьох турів: «Романтична географія України», «Романтичні сюжети української історії» та «Мелодія кохання в українській літературі». У першому турі студенти ознайомилися з неординарними географічно-туристичними пам’ятками, умовно подорожуючи до Одеси, Дніпра, Умані, Миколаєва, Запоріжжя, Києва, Львова та Харкова. У другому турі, слухачі занурилися в історії кохання українських державних діячів різних періодів, а саме княгині Ольги, князя Святослава, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Роксолани, Михайла Грушевського. Наприкінці гри учасники поговорили про романтичні сюжети, до яких зверталися митці в різні епохи. Студенти виявляли цікавість, активно відповідали на запитання, пізнавали нове й поглиблювали свої знання з української культури.

ВЗГ ХНУВС