На всіх локаціях Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися заходи з нагоди вшанування Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Від імені ректора університету генерала поліції третього рангу до присутніх звернувся перший проректор полковник поліції Олександр Моргунов. Він наголосив, що подвиг Героїв Небесної Сотні назавжди залишиться у пам`яті українського народу нагадуванням про те, яку високу ціну ми платимо за нашу свободу і незалежність. І сьогодні, захищаючи територіальну цілісність України від російського агресора, ми продовжуємо відстоювати свій європейський вибір, принципи демократії і власне право на самовизначення. Працівники та курсанти університету поклали квіти до пам`ятника Героїв Небесної Сотні.