Професором кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 доктором юридичних наук, професором Оленою Синявською разом із Почесним працівником Прокуратури України, адвокатом, екс-заступником ОДА Сумської області, кандидатом юридичних наук, доцентом Тетяною Мироненко було проведено лекційне бінарне заняття з дисципліни «Управління персоналом в публічних адміністраціях» для студентів кількох груп.

Тетяна Мироненко ознайомила студентів з темою «Корпоративна культура. Імідж службовця». Особливу увагу було присвячено компонентам корпоративної культури державних установ, формуванню місії організації та іміджу працівників державних органів. Усі теоретичні матеріали були розтлумачені на конкретних прикладах та службових ситуаціях.

Наприкінці лекції студенти отримали відповіді на запитання, розширивши свої пізнання із дисципліни.

ВЗГ ХНУВС