Курсанти факультетів №1 та №4 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у презентації книги «“Біла ворона” з “Panstwa Minkoweckiego”» відомого краєзнавця, дослідника, поета, знаної на Поділлі людини Володимира Захар’єва.
Перебуваючи за двома локаціями, – в режимі онлайн в університеті та у Центральній міській бібліотеці ім. Костя Солухи – курсанти долучилися до обговорення книги, яка вмістила мемуари, документи, статті про Ігнація Мархоцького – людину, життєві принципи якої не сприймали сучасники. Граф-реформатор Ігнацій Сцібор Марховецький наприкінці ХVІІІ – початку ХІХ століття впроваджував у власних володіннях багато реформ, які й сьогодні є актуальними та знаходять відголос свого часу.