Науково-педагогічний склад кафедри українознавства факультету № 2 разом із курсантами першого та другого факультетів Харківського національного університету внутрішніх справ провели засідання наукового гуртка за темою «Розвиток української мови в умовах воєнного стану й перспективи розвитку в післявоєнний час (до роковин початку широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України)».

З науковими доповідями виступили курсантки: Дар’я Досаєва «Інформаційна війна як невід’ємна складова повномасштабного вторгнення Росії в Україну»; Олександра Ісаєва «Роль рідної мови в сучасній українській поезії воєнного періоду»; Вікторія Підгайна «Волонтерський рух в умовах повномасштабної війни в Україні».

Під час обговорення було порушено теми інформаційної функції мови та методів розпізнавання фейків, що негативно впливають на свідомість українців під час російсько-української війни; роль сучасної української воєнної поезії та її вплив на виховання почуття патріотизму в сучасної молоді. Також було приділено увагу великому значенню волонтерської діяльності, як необхідної підтримки українських воїнів у боротьбі із російськими загарбниками.

Обговорення нагальних питань було плідним та емоційним.

ВЗГ ХНУВС