Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри кібербезпеки та DATA-технологій факультету №6 ХНУВС. Захід був присвячений роковинам повномасштабного вторгнення військ Російської Федерації в Україну. Відкрив засідання керівник наукового гуртка доцент кафедри Володимир Тулупов.
Під час засідання керівник та гуртківці поділилися інформацією про відомі їм чат-боти для інтернет-месенджерів, спеціалізовані вебсайти та способи використання соціальних комп’ютерних мереж, що можуть бути задіяні у протидії агресору на інформаційному фронті.
Завідувач кафедри кібербезпеки та DATA-технологій Юрій Гнусов, який долучився до заходу, звернув увагу гуртківців на дотримання принципів академічної доброчесності та поінформував про існуючи інтерактивні онлайн-курси в таких галузях, як аналіз даних і програмування.
Окрім цього, було обговорено поточні питання роботи наукового гуртка та активізації наукової діяльності його членів за відповідними напрямами наукових досліджень.