Професор кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Кирило Черевко зустрівся з директором КЗ "Зміївський ліцей № 2 імені І.П. Волка"  Євгеном Дугіним. Під час зустрічі обговорювалися особливості вступу на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2023 році, факультети та відповідні пріоритетні напрями підготовки здобувачів вищої освіти, переваги відомчої освіти, соціальний захист, перспективи працевлаштування та служби у практичних підрозділах Національної поліції. Представник університету надав керівництву школи необхідну профорієнтаційну продукцію про поліцейський виш для майбутніх абітурієнтів для ознайомлення з роботою підготовчих курсів, правилами та термінами подання документів тощо.

ВЗГ ХНУВС