Відбулося відкрите засідання наукового гуртка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 присвячене вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, а також роковинам повномасштабного російського вторгнення.

У засіданні взяли участь заступник декану факультету № 2 з навчально-методичної роботи Сергій Гіренко та представники кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1: професори Юлія Загуменна і Дмитро Слинько, доценти Геннадій Дедурін, Станіслав Іванов, Олена Юшкевич, курсанти факультетів № 2 та № 3.

Доцент Станіслав Іванов презентував доповідь «Революція гідності як важливий крок на шляху становлення громадянського суспільства в Україні». Геннадій Дедурін виступив із доповіддю  «Російско-українська війна та зміни у системі міжнародної безпеки». У режимі відкритого мікрофону всі бажаючи мали можливість висловити свої думки стосовно зазначеної проблематики.

ВЗГ ХНУВС