Професорка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Юлія Кириченко відвідала Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 114, де поспілкувалася з питань проведення профорієнтаційних заходів з директором школи Вікторією Ісаєвою.

Під час зустрічі було укладено договір про співпрацю Харківського національного університету внутрішніх справ та Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 114, який передбачає проведення сумісних правоосвітніх та правовиховних  заходів, надання учням школи профільної підготовки в процесі отримання освіти, допомогу у підвищенні правосвідомості та правової культури учнів, участь у спільному проведенні конференцій, круглих столів, конкурсів, олімпіад, обмін освітніми програмами, методиками дистанційного навчання тощо.

Юлія Кириченко ознайомила керівника школи з основними умовами вступу до університету, розповіла про переваги навчання у поліцейському виші, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців. Особливу увагу було приділено умовам і порядку вступу та навчання на факультет № 6.

Також було досягнуто домовленості щодо проведення online-зустрічей з майбутніми абітурієнтами, їх батьками та викладачами школи.