Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Оксана Малютіна провела бінарне заняття онлайн для студентів першого курсу факультету № 6 спеціальності «Кібербезпека» за участі провідного фахівця американської, найбільшої в Україні IT-компанії, «Epam», що працює у сфері інноваційних розробок, Віталія Греченка. У минулому він був викладачем нашого університету та має вчене звання «доцент». У межах вивчення теми «Розвиток науки, техніки та технологій на сучасному етапі» фахівець розповів про наукові засади створення інформаційних технологій, їхні можливості та області використання, шляхи вдосконалення, про отримання навичок роботи в команді та вирішення можливих конфліктів у ній. Було наголошено на необхідності постійного самовдосконалення фахівців у цій сфері, володіння англійською мовою, наявності чіткої мотивації до роботи. Виступ запрошеного лектора мав не лише науково-пізнавальне, але й виховне значення. Присутні на занятті студенти ставили представнику компанії багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді. Наприкінці заняття Оксана Малютіна, враховуючи значний інтерес студентів, викликаний виступом Віталія Греченка, запросила його до участі в наступних заняттях.

ВЗГ ХНУВС