Проректори університету полковник поліції Сергій Бортник та Анатолій Клочко провели зустріч з молодшими командирами курсантських підрозділів університету. Обговорювалися питання щодо виконання покладених обов`язків, дотримання законності, службової дисципліни, вимог Присяги працівника поліції, статутів, наказів, норм моралі, професійної та службової етики. Було зазначено, що молодші командири повинні розвивати й підтримувати у підлеглих свідоме ставлення до виконання службових обов'язків, заохочувати розумну ініціативу, самостійність, старанність у службі. Підтримувати доброзичливі стосунки та сприяти формуванню позитивного морально-психологічного клімату в колективі, дотримуватися норм етикету, не вчиняти дій, що можуть призвести до втрати незалежності й об'єктивності при виконанні покладених обов'язків, додержуватися правил носіння форменого одягу, з гідністю та честю поводити себе поза службою, самому бути прикладом та утримувати інших від порушень правопорядку.

ВЗГ ХНУВС