Науково-педагогічний склад кафедри іноземних мов факультету №4 ХНУВС – доцент Олег Гончарук, старші викладачки Наталія Горбач та Лариса Сазанова, викладачки Юлія Бортник, Тетяна Кальченко та Наталія Олендра взяли участь у Міжвузівському заочному методичному семінарі «Застосування технологій дистанційного навчання у закладах вищої освіти при викладанні іноземної мови професійного спілкування в умовах воєнного часу: переваги та недоліки, проблемні питання, перспективи розвитку», організованому та проведеному кафедрою іноземних мов Національної академії Національної гвардії України.
Викладачі університету представили доповіді, присвячені актуальним проблемам викладання іноземної мови професійного спілкування у вищих закладах освіти в умовах воєнного часу. За результатами заходу отримано збірник тез доповідей та сертифікати учасників Міжвузівського заочного методичного семінару.