Відбулося засідання наукового гуртка «Державно-правових дисциплін» Сумської філії ХНУВС у межах викладання дисциплін «Конституційне право» та «Судові та правоохоронні органи України» із студентами 1 та 2 курсів спеціальностей «Право» та «Правоохоронна діяльність». Онлайн-засідання провели кандидат юридичних наук, професор Олексій Шуміло та кандидатка історичних наук, доцентка Леся Гончаренко. У заході взяла участь членкиня Вищої ради правосуддя Алла Котелевець. До свого нещодавнього обрання членом Вищої ради правосуддя, що відбулося 11 січня 2023 року на ХІХ позачерговому з’їзді суддів України, Алла Вікторівна працювала суддею Харківського апеляційного суду та має вагомий практичний досвід у судовій системі України. Алла Вікторівна розповіла студентам про повноваження Вищої ради правосуддя, особливості її діяльності, ознайомила майбутніх юристів і правоохоронців із сучасним станом справ у судовій системі України, необхідними напрямами реформування. Поділилася й з особливостями та процедурою відбору до Вищої ради правосуддя. На жаль, студенти не встигли поставити запитання Аллі Вікторівні, бо пролунала повітряна тривога, але від цього зустріч вийшла не менш змістовною та корисною для здобувачів вищої освіти. На завершення засідання керівництво гуртка вирішило повторно запросити членкиню Вищої ради правосуддя Аллу Котелевець на ще одне із засідань гуртка. Гуртківці щиро вдячні висококваліфікованому спеціалісту за проведену зустріч.

Сумська філія ХНУВС