Під час вивчення дисципліни «Інформаційне забезпечення професійної діяльності» студентами 1 курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» активно використовуються останні наукові розробки лабораторії з проблем інформаційних технологій та протидії злочинності у кіберпросторі ХНУВС.

Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Світлана Виганяйло провела практичне заняття за участі працівників лабораторії - старшого наукового співробітника Захара Демидова та наукового співробітника Олега Колмика, які є розробниками навчальної програми «Єдиний державний реєстр досудових розслідувань». Вона була створена для набуття курсантами та студентами  навичок практичної роботи з ЄРДР.

Студенти знайомилися з реєстром, вчилися працювати з ним, щоб застосовувати отримані знання у подальшій професійній діяльності.

Сумська філія ХНУВС