Старша викладачка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юлія Митрофанова за участі командира взводу батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ Управління патрульної поліції в Донецькій області Департаменту патрульної поліції Дмитром Кальяновим в режимі онлайн провели бінарне заняття зі студентами другого курсу факультету № 6.

Тематика семінарського заняття було присвячена питання вчинення злочинів проти основ національної безпеки України. Дмитро Кальянов розповів студентам про свою професійну діяльність, навів конкретні приклади зі своєї практики. Він наголосив, що робота в поліції є відповідальною та важливою для суспільства й держави й потребує відповідної підготовки. Студенти активно спілкувалися з поліцейським, ставили багато запитань. Наприкінці зустрічі Юлія Митрофанова запросила представника практичних підрозділів до участі у наступних заняттях.

ВЗГ ХНУВС