Доценткою кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяною Білоус проведено кураторську годину на тему «Стійкість українського народу в боротьбі за свободу», присвячену річниці збройного повномасштабного вторгнення Росії в Україну, для студентів другого курсу.
Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну показало агресивний режим терористів, що дев’ять років прикидалися «миротворцями» у війні на сході України та поширювали дезінформацію. За рік війни український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом. Національна єдність стала основою успішного спротиву. Наступ військ РФ вдалося зупинити завдяки спільним зусиллям українців, які стали на захист держави в лавах Збройних Сил України, Національної гвардії України та масового волонтерського руху.
Україна переможе ворога й відновить територіальну цілісність. Вистояли – переможемо!

Сумська філія ХНУВС