Відбулася профорієнтаційна онлайн-зустріч із випускниками шкіл та ліцеїв, які виявили бажання вступити до Харківського національного університету внутрішніх справ. До заходу приєдналося 400 учасників: майбутні абітурієнти закладів середньої освіти, представники секторів організації відбору Управлінь кадрового забезпечення ГУНП в областях.
У зустрічі взяли участь: проректор університету Анатолій Клочко, начальниця відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Олена Чорноус, заступник декана факультету № 4 з навчально-методичної роботи Юрій Онищенко, завідувач кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Сергій Ткаченко.
Учасники профорієнтаційного заходу дізналися про особливості цьогорічного вступу на бюджетне навчання до Харківського поліцейського вишу, а також отримали відповіді на запитання щодо порядку подачі онлайн-заяв, вимог до стану здоров’я, нормативів з фізичної підготовки, умов навчання в університеті тощо.