Для підвищення рівня професійної майстерності доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Ірина Казанчук дистанційно взяла участь у вебінарі на тему: «Відкритий доступ в Україні та світі» із серії «Clarivate науковцям». Науковий захід був присвячений річниці оголошення Будапештської ініціативи відкритого доступу.

Під час вебінару учасники разом зі спікеркою – консультантом із регіональних рішень Clarivate кандидатом біологічних наук Іриною Тихонковою – розглянули важливі для науковців питання: що таке відкритий доступ і відкрита наука; які можливості та виклики вони створюють для дослідників, наукових установ, суспільства в цілому, які існують публікаційні моделі, як швидко знайти видання для здійснення безкоштовних  публікацій за відповідною спеціальністю тощо.

За результатами проходження навчального курсу Ірина Казанчук отримала сертифікат міжнародного зразка.