Шановні працівники, ветерани, курсанти, студенти, слухачі магістратури та ад’юнктури!

2 березня 2001 року нашому рідному університету Указом Президента України було надано статус Національного. Завдяки вашим зусиллям Харківський національний університет внутрішніх справ входить до когорти найкращих відомчих закладів вищої освіти нашої держави та є беззаперечним лідером у підготовці кадрів для правоохоронної системи.

В непростий для країни і кожного з нас час відзначаємо цю подію. Я закликаю кожного з вас своєю відданою службою, сумлінною працею та старанним навчанням наближати довгоочікуваний переможний мир! Нехай велич і героїзм нашого народу, його мужність та звитяга додають нам сил і наснаги!

Бажаю вам міцного здоров’я, сімейного щастя та успіхів у шляхетній справі служіння Українському народу!

Разом до Перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!

генерал поліції третього рангу Валерій СОКУРЕНКО