За ініціативи декана факультету №6 ХНУВС Оксани Брусакової для студентів факультету була проведена лекція за темою «Деякі аспекти проведення психологічних операцій Силами спеціальних операцій Збройних Сил України». Прочитав лекцію старший науковий співробітник відділу проблем інформаційно-психологічного протиборства науково-дослідного центру Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат педагогічних наук, доцент Олег Зарічанський. Особливу увагу науковий співробітник приділив визначенню ССО, а також завданням, цілям і заходам, які безпосередньо виконувались у зоні їх відповідальності. Студенти з зацікавленістю прослухали лекцію та отримали вичерпні відповіді на свої запитання.