Завідувачка кафедри іноземних мов факультету №4 ХНУВС Олена Статівка та викладачі цієї ж кафедри Валентина Почуєва, Лариса Сазанова, Олег Гончарук та Артем Білоусов взяли участь у міжнародному онлайн-вебінарі “Ready to roll with Marbles: a whole-child approach to connect the classroom with the outside world” та ознайомилися з практичними посібниками видавництва Helbling English. Спікер заходу Герберт Пухта є автором інноваційних підручників та мультимедійних матеріалів, які роблять вивчення англійської мови як іноземної цікавим, підвищують мотивацію, задовольняють різні інтереси й стилі навчання. За результатами заходу викладачі отримали корисну інформацію стосовно сучасних джерел навчання іноземної мови та сертифікати учасника.

ВЗГ ХНУВС