Працівники кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 провели профорієнтаційну онлайн-зустріч з учнями ліцеїв та студентами коледжів Житомирської та Харківської областей. Захід провели: деканеса факультету № 6 Оксана Брусакова та її заступник Костянтин Свердлін. Майбутнім абітурієнтам розповіли про університет та актуальність юридичної освіти в сучасному світі. Деканеса факультету № 6 Оксана Брусакова відповіла на запитання про правила прийому на навчання в 2023 році, форми навчання та спеціальності, які отримують випускники університету, роботу підготовчих курсів та матеріально-технічне забезпечення факультету. Особливу увагу деканеса звернула на питання щодо набуття практичних професійних навичок студентами та магістрами під час навчального процесу. Заступник деканеси Костянтин Свердлін запропонував приєднатися до соціальних мереж факультету, де розміщується оновлена інформація для абітурієнтів та висвітлюються новини університету.