Відбулося чергове засідання Вченої ради Сумської філії ХНУВС. Розглянуто було низку важливих питань життєдіяльності університету: результати фінансової діяльності у 2022 році та перспективи фінансового забезпечення на 2023 рік; підвищення практичної спрямованості наукових конференцій, що проводяться у Сумській філії ХНУВС; військово-патріотичне виховання здобувачів та адаптація першокурсників до умов навчання в закладі вищої освіти. Проаналізовано було й питання організації профорієнтаційної роботи Сумською філією тощо.

Голова Вченої ради Сергій Лукаш детально проаналізував виконання рішень Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ та рішень Вченої ради Сумської філії ХНУВС.

Сумська філія ХНУВС