Помічник ректора Віктор Слиш й представники відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи за підтримки голови Летичівської ОТГ Ігоря Тисячного провели чергову зустріч з випускниками закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів міста Летичів Хмельницької області щодо особливостей вступу і навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2023 році, усього понад 120 осіб. У заході взяли участь начальниця відділу освіти, молоді та спорту Летичівської ОТГ Раїса Кабанова, керівники низки навчальних закладів міста, педагог-організатор Тетяна Савчук, інспектор з кадрового забезпечення відділу поліції № 3 Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області Тетяна Івахнова.

Під час зустрічі старшокласники отримали необхідну інформацію про особливості вступної кампанії та навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про спеціальності, які опановують поліцейські, про умови вступу до вишу у 2023 році, переглянули презентаційні відеоролики та отримали запрошення доєднатися до участі в онлайн-зустрічах, що постійно проводяться представниками університету для майбутніх вступників. Старшокласники отримали також актуальну інформативну продукцію про університет в електронному та друкованому вигляді.