Курсанти  Харківського національного університету внутрішніх справ разом із заступницею декана факультету № 2 Оленою Сашуріною взяли участь у заході, приуроченому Всесвітньому дню людей із синдромом Дауна. Серед запрошених були вихованці центру розвитку «Сонечко». З цією організацією університет співпрацює близько восьми місяців. Заступниця голови громадської організації Юлія Антонішина висловила вдячність представникам ХНУВС за підтримку та комунікацію з дітьми, якої вони так потребують і завжди з нетерпінням чекають на нові спільні заходи.

У вінницькому кінотеатрі «Родина» присутні переглянули український анімаційний мультфільм «Мавка. Лісова пісня». Частиною святкової програми став запальний танець від колективу «Смайл» ГО «Вінниця Даун Синдром» та декламування віршів.

Заступниця декана факультету № 2 Олена Сашуріна зазначила: «І під час війни діти заслуговують на щастя, підтримку, належне піклування, тому працівники й здобувачі освіти університету й надалі будуть забезпечувати дітей з особливими потребами гуманітарною та психологічною допомогою, сприяти їх взаємодії зі світом».

Курсанти факультету № 2 вважають, що Всесвітній день людей із синдромом Дауна привертає увагу суспільства до актуальних питань соціалізації цієї категорії населення, покликаний підвищувати обізнаність і толерантність українців до таких вразливих верств населення й позитивно впливає на готовність їм допомагати.

Після завершення творчої програми діти поспілкувалися з курсантами, зробили спільні фотографії та отримали солодкі подарунки від організаторів заходу РО «Карітас-Спес-Вінниця». Зустріч принесла дітям багато позитивних емоцій, посмішок, світла й добра в їх буденність.