Завідувачка кафедри адміністративного права і процесу факультету №1 Олена Салманова в межах проведення профорієнтаційних заходів відвідала Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації, де зустрілася з заступницею директора Департаменту – начальницею управління освіти та цифрової трансформації Оксаною Гринюк. Під час зустрічі представниця університету поінформувала про особливості вступу на навчання до ХНУВС у 2023 році та передала інформаційні матеріали про спеціальності, за якими здійснюється набір кандидатів на навчання в університеті. Обговорили питання подальшої спільної праці, домовились організовувати і проводити правоосвітні заходи з метою удосконалення професійної орієнтації молоді Чернівецької області.