Доцентка кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Ольга Медведєва пройшла підвищення кваліфікації в межах спецкурсу «Анатомія пропаганди», який було організовано в межах програми професійного розвитку педагогів від Національного центру «Мала академія наук України» Міністерства освіти та науки України.

Мета спецкурсу: сформувати базові знання щодо пропаганди й опанувати методи боротьби з маніпулюванням масовою свідомістю. Під час вивчення спецкурсу було розглянуто такі теми: «Історія пропаганди»; «Особливості російської пропаганди та її витоки»; «Зв’язок пропаганди з геноцидами»; «Пропаганда та мистецтво»; «Інструменти для боротьби з пропагандою та інфогігієна». На практичних заняттях проаналізовано інформаційні повідомлення та кейси, пов’язані з діяльністю пропагандистів сьогодні. Набуті компетентності будуть використані в освітньому процесі ХНУВС.