Працівники та курсанти факультетів № 1 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ переглянули документальну стрічку «Щедрик проти “русcкого міра”». Фільм присвячений захопливим пригодам світового турне Республіканської української мандрівної капели під керівництвом Олександра Кошиця – хормейстера, який з 1919 року популяризував українську музику на Заході та вперше дав можливість почути «Щедрика» Миколи Леонтовича. «Щедрик проти “русcкого міра”» розповідає про неймовірні випробування, які пережили солісти капели, що мала державний статус і відкрила очі на Україну. Стрічка порушує низку актуальних проблем сучасності – протидію російській пропаганді, культурну дипломатію української держави, місце української культури у світі та її боротьбу за себе.
Захід був організований відділом соціально-гуманітарної роботи університету.