У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання фінансової безпеки».

У роботі форуму взяли участь: ректор університету член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Валерій Сокуренко, перший проректор доктор юридичних наук, професор Олександр Моргунов, проректор доктор юридичних наук, професор Олександр Музичук.

Із доповіддю «Забезпечення фінансової безпеки держави в умовах воєнного стану» виступив академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Олександр Бандурка.

Своїми напрацюваннями поділилися учені, працівники правоохоронних органів, молоді науковці з більш, ніж 80-ти локацій з різних міст України, Польщі та США. Учасники заходу розглянули питання, пов’язані з особливостями проведення економічних досліджень, з дотримання міжнародних стандартів фінансового моніторингу. Звернули увагу на основні загрози фінансовій безпеці України в умовах широкомасштабної воєнної агресії, шляхи їх подолання тощо.

За результатами конференції видано збірник тез та підготовлено рекомендації щодо впровадження наукових розробок у практичну діяльність.

Ініціатором проведення щорічного заходу виступила кафедра правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6.