Курсантка 3 курсу факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ Марта Марчук відвідала навчальні заклади свого рідного міста Рівне, де зустрілася з школярами випускних класів і розповіла їм про університет й свою майбутню професію поліцейського. Вона відвідала Рівненський економіко-правовий ліцей, ліцеї №20, №23 та №26 Рівненської міської ради. Курсантка розповіла учням про те, чому обрала професію правоохоронця, як готувалася до вступних іспитів, поділилася своїми враженнями про навчання та службу. Ліцеїсти також дізналися про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про побут і дозвілля курсантів, наукові гуртки і спортивні секції, що діють у виші, а також про участь курсантів у волонтерських заходах.