Викладачі кафедри соціології та психології факультету №6 ХНУВС на чолі з завідувачкою кафедри, докторкою психологічних наук, професоркою Оленою Євдокімовою провели тренінгове заняття для бійців поліції. Під час зустрічі обговорили особливості впливу стресу на поведінку, емоції, думки та організм людини. Психологи також провели вправи, спрямовані на опрацювання стану бійців: руханка, що містить у собі комплекс вправ стабілізації фізичного стану під час стресу, та комплекс вправ «Чотири стихії», що є частиною протоколу G-TEP, спрямованого на зменшення стресу, відчуття більшого контролю над своїм станом та фізичними відчуттями. Поліцейські активно виконували завдання та ставили запитання щодо вправ.