Провідний фахівець рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Ігор Овчаренко разом із доцентом кафедри педагогіки та психології факультету №3 Павлом Червоним провели онлайн-зустріч із випускниками Харківської загальноосвітньої школи №28. До заходу підключилися понад 30 локацій. Майбутнім абітурієнтам розповіли про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, особливості вступу до ХНУВС у 2023 році, про переваги навчання та працевлаштування. Ігор Овчаренко відповів на запитання щодо складання національного мультипредметного тесту, адаптованого до воєнних реалій у країні, – кількість предметів, часові межі, прохідний бал при вступі тощо. Павло Червоний зосередив увагу на особливостях навчання саме на факультеті №3, який здійснює підготовку фахівців за напрямами «Правоохоронна діяльність» та «Психологія». За допомогою слайдів викладач кафедри продемонстрував як отримати інформацію щодо умов вступу на сайті ХНУВС, як на порталі osvita.np.gov.ua заповнити анкету кандидата на навчання, також відповів на запитання школярів щодо комплексної силової вправи як складової частини екзамену з фізичної підготовленості для абітурієнтів. Старшокласники також отримали інформацію щодо зворотного зв’язку з кожним факультетом вишу.