Провідна фахівчиня Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Ганна Мітітєл взяла участь в обласному онлайн-семінарі за темою «Реалізація заходів у межах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» на Сумщині», організатором якого виступив Центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Сумської обласної ради. У заході взяли участь працівники закладів освіти, які опікуються питаннями військово-патріотичного виховання дітей та молоді.
Семінар став платформою для спілкування, обміну думками та досвідом, жвавого обговорення актуальних проблем і викликів у контексті роботи закладів освіти за військово-патріотичним напрямом. Також учасники семінару обговорили питання щодо сучасних викликів і перспектив реалізації військово-патріотичного виховання молоді на базі закладів освіти.

Сумська філія ХНУВС