Відділом соціально-гуманітарної роботи було організовано інструктивне заняття з дотримання Правил дорожнього руху та безпеки дорожнього руху для здобувачів вищої освіти факультетів № 1 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ. Захід провели заступник декана факультету № 4 майор поліції Юрій Онищенко та інспектор відділу реагування патрульної поліції Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП у Хмельницькій області Максим Підліснюк.
Інспектор патрульної поліції навів статистичні дані щодо скоєння дорожньо-транспортних пригод в Україні, зокрема на Хмельниччині за минулий рік. Він детально проаналізував найбільш типові причини, що призводять до ДТП і травматизму.