Доцент кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Дар’я Тихонова провела онлайн-зустріч на тему вступної кампанії 2023 року з учнями випускних класів Вищого професійного училища № 7 міста Кременчук Полтавської області.

Учасники зустрічі переглянули демонстраційні слайди про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у Харківському національному університеті внутрішніх справ, ознайомилися із перевагами навчання у Харківському поліцейському виші, особливостями навчання на факультеті № 6. Випускникам роз’яснили правила вступу до університету, ознайомили з роботою підготовчого відділення, діяльністю кафедри військової підготовки. Розглядалися також і питання необхідності отримання знань у воєнний і післявоєнний період, значення освіти та науки для кожного українця.