На 74-му році пішов з життя Юрій Прокопович Битяк – академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, Почесний громадянин Харківської області, багаторічний проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ висловлює щирі співчуття його родині, близьким, друзям та колегам. Юрій Прокопович був великим другом нашого університету і назавжди залишиться в пам’яті як видатний науковець, педагог, професіонал з великої літери, справжній патріот України. Енергійний, доброзичливий, з гарним почуттям гумору, уважний, завжди готовий надати допомогу. Його науковий доробок та життєвий шлях завжди буде прикладом для наступних поколінь науковців, здобувачів та працівників освіти.

Світла пам’ять Юрію Прокоповичу!