З нагоди відзначення 295-річчя від дня народження українського військового, політичного та державного діяча, останнього гетьмана Війська Запорозького Кирила Розумовського (1728-1803) в Харківському національному університеті внутрішніх справ відкрито виставку «Герої козацької України». Репродукція історичних портретів українських гетьманів – є результатом більш ніж 15-річної роботи членкині Національної спілки художників України, київської художниці Наталії Павлусенко.

Проректор Анатолій Клочко зазначив, що майстерність живописного втілення в картинах поєднана не тільки з дослідницьким пошуком, а зверненням до сучасності, оскільки у створенні портретів брали участь військові, які зараз захищають Україну.

Виставка проходить в аудиторії національно-патріотичного виховання, де вже створено Куточок Пам’яті загиблих у російсько-українській війні випускників та працівників університету. Це ще раз підкреслює єдність у боротьбі за свободу нашої Батьківщини багатьох поколінь українців.