Відбувся захист матеріалів проходження стажування на посаді курсантів 4 курсу, які навчаються за спеціальністю «Психологія» з використанням поліцейського квесту «Протидія домашньому насильству в умовах війни». Відповідно до отриманих фабул, курсанти вирішували професійно зорієнтовані ситуації та завдання на основі знань і вмінь, яких набули під час проходження стажування в підрозділах ювенальної превенції.

В оцінюванні результатів квесту та матеріалів практики взяли участь завідувачка кафедри педагогіки та психології Олена Федоренко, професорка кафедри Наталя Мілорадова, професорка кафедри Світлана Харченко та старший інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Вінницького районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області.

Було обговорено перспективи подальшої служби в підрозділах ГУНП України та можливості продовження навчання в університеті за державним замовленням на здобуття освітнього рівня «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія».