Доцентка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету №6 ХНУВС Дар’я Тихонова провела профорієнтаційні зустрічі з керівниками ліцеїв №4 «Кремінь» та №10 «Лінгвіст» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області. Вона розповіла про університет та спеціальності, за якими навчаються курсанти та студенти, про перспективи та переваги навчання на факультеті № 6, про діяльність підготовчого відділення. Також обговорили подальші шляхи взаємної співпраці та загального інформування здобувачів освіти про умови та переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Зокрема, було досягнуто домовленості про проведення профорієнтаційних онлайн-зустрічей з випускниками ліцеїв.