У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся персональний розподіл курсантів випускних курсів факультетів вишу. Комісію з розподілу очолили начальники ГУНП в областях, де дислокуються підрозділи університету, та начальник одного з профільних департаментів.

У розподілі взяли участь: ректор університету Валерій Сокуренко, перший проректор Олександр Моргунов, проректори Михайло Бурдін, Олександр Музичук, Анатолій Клочко та декани факультетів.

Майбутні випускники будуть направлені для подальшого проходження служби до міжрегіональних та територіальних органів Національної поліції шістнадцяти областей України. Їм побажали успішно скласти атестацію, отримати дипломи, гідно представляти Харківський поліцейський виш в органах та підрозділах Національної поліції України, служити українському народу, захищати інтереси держави та разом наближати перемогу.