На факультеті №4 Харківського національного університету внутрішніх справ розпочала роботу екзаменаційна комісія №8 щодо атестації здобувачів вищої освіти денної форми навчання (державне замовлення) за спеціальністю 125 «Кібербезпека».
До майбутніх кіберфахівців звернувся голова екзаменаційної комісії – начальник відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Олег Дядик. Він зазначив, що знання та навички, отримані під час навчання, обов’язково знадобляться у житті та службі на благо українського народу.
Під час проведення атестації здобувачів використовуються квестові технології, завдання яких розроблені з дисциплін «Поліцейська діяльність у кіберсфері», «Кібербезпека», «Цифрова криміналістика».